Call Now 380970027571
Address Украина, г.Днепр, пр.Пушкина дом 36а, офис 9

Пошиття одягу

пошив одежды

Пошиття одягу в Дніпрі

У наш час, багато людей вважають за краще носити якісний, практичний та ексклюзивний одяг. Для цього необхідно знайти високоякісних майстрів, які забезпечать сумлінне та недороге пошиття одягу.

Переваги послуг професійного ательє

Коли ви шукайте спеціалістів, які займаються пошиттям одягу в Дніпрі, то пропонуємо звернутися до нашого <а href=”https://sofi.dp.ua”>ательє. Саме тут працюють висококваліфіковані майстри, які готові виконати будь-яке ваше замовлення. Кожен клієнт нашого ательє може розраховувати на таке:

 1. Професійний підхід до кожного клієнта.
 2. Виконання замовлень у максимально стислий термін у порядку живої черги.
 3. Пошиття одягу допоможе зробити ваш гардероб унікальним і неповторним.
 4. Майстри швейної справи враховують усі побажання клієнтів, можливості матеріалу і, за необхідності, зможуть підказати вам цікавіші та модніші варіанти.
 5. Доступна вартість послуг.

Ви можете звернутися до наших співробітників з найсміливішими вашими ідеями і вони неодмінно нададуть вам варіант рішення, який вам сподобається.

Індивідуальне пошиття одягу

Дехто вважає, що пошиття одягу на замовлення у Дніпрі, це досить дорога та непрактична справа. Однак, скориставшись послугами наших майстрів, ви зможете сміливо розраховувати на таке:

 1. Наші співробітники створять будь-який елемент вашого гардеробу за вашими розмірами, з урахуванням додаткових побажань, прикрас або аксесуарів.
 2. Ви завжди можете принести свій матеріал, що значно знизить вартість послуги.
 3. Пошиті на замовлення речі є унікальними та неповторними. У такому одязі ви завжди почуватиметеся впевнено та комфортно.
 4. Наші майстри допоможуть максимально вдосконалити ескізи, приховати недоліки та виділити переваги будь-якої фігури.
 5. Ми надаємо найбільш демократичні ціни на пошиття одягу у Дніпрі.

Сукні, штани, костюми, комбінезони та багато іншого можуть пошити наші співробітники. Такий одяг відрізняється високою якістю, в ньому завжди зручно і приємно ходити, адже він зроблений спеціально для вас.

Як отримати ексклюзивні речі

пошиття одягу Дніпро

Для того, щоб зробити замовлення на індивідуальне пошиття одягу в Дніпрі, вам необхідно зв’язатися із представниками нашого ательє. Це можна зробити за вказаними контактними телефонами, електронною поштою або приїхати за вказаною адресою, але перед цим потрібно обговорити з менеджерами час зустрічі. Коли ви вже визначилися, яку саме річ хочете, відбувається таке:

 1. Ви приїжджаєте до нашого ательє.
 2. Можна надати власні ескізи або створити унікальний дизайн за вашими вимогами.
 3. Завжди можна надати свою тканину та аксесуари.
 4. Майстер знімає всі необхідні мірки та починається первинний етап пошиття.
 5. До вашого повторного візиту, одяг вже має необхідний вигляд, залишається лише організувати примірки та підігнати деякі штрихи.
 6. Коли виріб готовий, ви приїжджаєте за ним і ще раз приміряєте одяг.
 7. Після того, коли ви повністю задоволені кінцевим результатом, відбувається остаточний розрахунок. Майстри можуть працювати за передоплатою або 100% оплатою послуги.

Вам більше не потрібно витрачати тривалий час на нескінченні походи магазинами у пошуках необхідних речей, переживати за якість використаного матеріалу або практичність одягу. Ви самі створюєте образ, фасон та тип крою майбутнього виробу. Наші майстри мають досвід, кваліфікацію та необхідний інструмент для того, щоб виконати ваше замовлення швидко та сумлінно.

Post navigation